Oslavte výjimečné
okamžiky s námi

Plánujete rodinnou oslavu
nebo firemní akcí?

Do vnitřního prostoru restaurace se zašije 25 hostů, venkovní zahrádka poskytne dalších 45 míst. Velkou výhodou je možnost využití venkovní zahrádky i během zimní sezony. Pořádají se tu recitály a vernisáže, svatební hostiny, oslavy narozenin, firemní večírky. Připravit tyto a další akce nám umožňuje vlastní udírna, otevřené ohniště a velký gril. Vše zařídíme!

Ochutnávka vin

Uspořádáváme ochutnávky vín pro skupiny 

Gril

Na našem velkém venkovním grilu Vám rádi ugrilujeme španělské merquez klobásky, bavorské klobásky, ale taky i tradiční české klobásy. Navíc připravujeme vynikající šťavnaté steaky z kvalitního masa od lokálních farmářů.

Udirna

Na vaší akci vyudíme ryby ve vlastní udírně. Naložíme a vyudíme ryby na objednávku. Proces uzení trvá 2 hodiny. Minimální objednávka je 10 ryb. Dle rybárny nabízíme čerstvé pstruhy, sumečky, pstruhy lososovité, úhoře. V objednávce je nutné specifikovat počet osob, druhy ryb a vyčkat potvrzení. Objednávku je nutné udělat minimálně 2 dny dopředu.

Zážitkova plavba lodí

Na Vaše přání organizujeme i zážitkovou plavbu lodí se společností Pražské Benátky, která provozuje vyhlídkové plavby na tradičních dřevěných člunech. Jedinečné panorama Prahy si nejlépe vychutnáte z hladiny řeky Vltavy. Zažijte naše hlavní město z jiné perspektivy!